"Arkadaşlar! Gidip, Toros Dağları'na bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez."

HABERLER

Haber İçeriği

07/02/18 tarihinde eklendi

BAŞKAN TUNA: “YENİ YOLLAR ULAŞIM KALİTESİNİ ARTTIRMAKTADIR”

Toroslar Belediyesi, ilçedeki trafik yoğunluğunu rahatlatmak ve daha modern bir Toroslar oluşturmak amacıyla başlattığı imara uygun yeni yol açım çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

 Belediye ekipleri bu kapsamda; Mithat Toroğlu Mahallesi’nde 3.Çevre Yolu’nun ilçe sınırlarından geçecek bölümünde yer alan tek katlı bir binayı kamulaştırarak, yıkımını gerçekleştirdi.

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, ‘Yol Medeniyettir’  anlayışıyla göreve geldikleri  günden bugüne kadar İlçede eksik olan asfalt ve kaldırım çalışmalarının tamamına yakınını bitirdiklerini, yeni yol açma, genişletme, bakım ve onarım çalışmalarını bir bir uyguladıklarını söyledi.

Alternatif bağlantı yollarının da açımına önem veren bir çalışma sergilediklerini vurgulayan Başkan Hamit Tuna; “Şehir merkezindeki trafik yoğunluğunu azaltmak ve yol sıkıntısına kalıcı çözüm getirmek amacıyla 3.Çevre Yolu’nun ilçemiz sınırlarından geçecek bölümünde yer alan bir binayı kamulaştırarak, yıkımını gerçekleştirdik. Bu anlamda belediye olarak, asfalt ve kaldırım yapım çalışmalarımıza, yeni yollar açmaya, yollarımızı genişletmeye ve mevcut yollarımızın kalitesini arttırmaya devam ediyoruz. Yeni açılan yollar, kentimize yeni bir çehre kazandırdığı gibi düzenli imarlaşmanında önünü açmaktadır. Kentimizde yaşayan insanlarımız, hizmetlerin en iyisine layık. Bizler de bu şehre en iyi hizmeti sunmak  için çalışıyoruz” dedi.

 

 

 

Haberin Görselleri
×